Ispadanje u Kupu

Akcija Perišića i Brozovića za jedini pogodak Intera

31.01.2017.

U četvrtfinalu Talijanskog kupa Lazio je svladao Inter 2:1, a za pogodak crno-plavih pobrinuo se hrvatski dvojac.

Nogometaši Lazija pridružili su se u polufinalu domaćeg kupa Napoliju i Juventusu zahvaljujući gostujućem slavlju kod Intera.

Prednost je Rimljanima donio Anderson nakon 20 minuta igre, a početkom nastavka Biglia je realizirao kazneni udarac za 2:0, uz isključenje Mirande.

Petnaestak minuta prije kraja i Lazio je ostao s igračem manje, kada je Radu dobio drugi žuti karton, a u 84. minuti Ivan Perišić je glavom dodao Marcelu Brozoviću, koji također glavom pogađa za konačnih 2:1.

Vatreni dvojac Perišić - Brozović odigrao je cijelu utakmicu, pri čemu je Brozović u samoj završnici zaradio i žuti karton. Na klupi Lazija ostao je vratar Ivan Vargić.