Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Mandžukić, Rakitić ili Subašić?

06.02.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - na gostovanju kod Zulte Waregema odigrao 1:1 s Gentom, odradivši cijelu utakmicu.
Danijel Subašić (Monaco) - Monaco je u derbiju kod kuće pobijedio momčad Nice 3:0, a Subašić je branio od početka do kraja susreta.
Ivan Vargić (Lazio) - gostujuću pobjedu Lazija kod Pescare (6:2) pratio s klupe za pričuve.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - rusko se prvenstvo nastavlja početkom ožujka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - u gostujućem poraz kod HSV-a (1:0) nije ulazio u igru.
Marin Leovac (PAOK) - PAOK je u Solunu svladao Asteras 3:2, pri čemu je Leovac odradio svih 90 minuta.
Dejan Lovren (Liverpool) - nije kandidirao za gostovanje kod Hull Cityja, gdje je Liverpool poražen 2:0.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - zaigrao od 51. minute umjesto Talisce u dvoboju osmine finala Turskog kupa protiv Fenerbahčea, a Bešiktaš je minimalno poražen 1:0.
Josip Pivarić (Dinamo) -  MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Ivan Strinić (Napoli) - ostao među pričuvama u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi Napolija kod Bologne (7:1).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - ukrajinsko se prvenstvo nastavlja krajem veljače.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - Atletico Madrid pobijedio je pred svojim navijačima Leganes 2:0, a Vrsaljko je u 73. minuti ušao umjesto Griezmanna.

Domagoj Antolić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Milan Badelj (Fiorentina)
- Fiorentina u utorak gostuje kod Rome.
Filip Bradarić (Rijeka) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Marcelo Brozović (Internazionale) - Inter je kod Juventusa poražen 1:0, a Brozovića je u 58. minuti zamijenio Kondogbia.
Ante Ćorić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - utakmica Celte i Real Madrida u Vigu odgođena je zbog posljedica vremenskih nepogoda.
Luka Modrić (Real Madrid) - utakmica Celte i Real Madrida u Vigu odgođena je zbog posljedica vremenskih nepogoda.
Ivan Perišić (Internazionale) - okršaj Juventusa i Intera započeo u udarnoj postavi te igrao sve do sudačke nadoknade, kada je dobio izravni crveni karton.
Ivan Rakitić (Barcelona) - Barcelona je na Camp Nou nadjačala Athletic Bilbao 3:0, a Rakitić je u 54. minuti zamijenio Rafinhu te u 67. minuti proigrao Vidala, koji je potom solo-prodorom postigao treći gol.
Marko Rog (Napoli) - u visokoj pobjedi Napolija kod Bologne (7:1) igrao od 80. minute, umjesto Insignea.

Duje Čop (Sporting Gijon) - u domaćem porazu od Alavesa (4:2) igrao do 62. minute, a zamijenio ga je Castro.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - Fiorentina u utorak gostuje kod Rome.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je kod kuće svladao Mainz 4:0, pri čemu je Kramarić igrao do 69. minute, kada je prepustio mjesto Szalaiju.
Mario Mandžukić (Juventus) - odigrao cijeli susret, zaradio žuti karton i proslavio domaću pobjedu Juventusa nad Interom (1:0).
Marko Pjaca (Juventus) - u dvoboju s Interom u Torinu (1:0) ostao na klupi za pričuve.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)