Pobjeda nad Darmstadtom

Pogodak Rebića, Kovačev Eintracht drži treće mjesto

06.02.2017.

U 19. kolu Bundeslige novu je pobjedu ubilježio frankfurtski Eintracht, uz pogodak hrvatskog napadača Ante Rebića.

Eintracht je u nedjelju ugostio momčad Darmstadta te s nova tri boda zadržao visoko treće mjesto u poretku njemačkog nogometnog prvenstva.

Prvi je pogodak za momčad pod vodstvom bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača postigao Hasebe iz kaznenog udarca u 74. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Ante Rebić u 83. minuti, pogotkom iz gužve pred vratima na dodavanje Meiera.

Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Eintracht, a u sastavu Darmstadta od 68. minute igrao je Antonio Mirko Čolak.

Na tablici Bundeslige vodi Bayern s 46 bodova, slijedi RB Leipzig s 42 boda, a Eintracht ima 35, jedan više od Borussije iz Dortmunda i Kramarićevog Hoffenheima.