Slavlje u Berlinu

Kramarić započeo i dovršio preokret Hoffenheima

31.03.2017.

Reprezentativni napadač Andrej Kramarić postigao je dva nova bundesligaška pogotka, na pobjedničkom gostovanju kod Herthe.

Hertha i Hoffenheim otvorili su 26. kolo njemačkog nogometnog prvenstva, a Hoffenheim je tri vrijedna boda privremeno zasjeo na treće mjesto ligaškog poretka, s bodom manje i utakmicom više od drugoplasiranog RB Leipziga.

Momčad iz Berlina povela je u 32. minuti preko Pekarika, a samo sedam minuta poslije hrvatski napadač Andrej Kramarić realizirao je kazneni udarac za izjednačenje.

Vodstvo Hoffenheimu donio je Süle u 76. minuti, a konačnih 3:1 postavio je ponovno Kramarić u 86. minuti. Kramariću je to bio deseti prvenstveni pogodak sezone. Igrao je do 88. minute, kada ga je zamijenio Szalai.