Gostujuća ligaška slavlja

Kovačić i Leovac upisali asistencije za Real i PAOK

05.04.2017.

Mateo Kovačić i Marin Leovac u srijedu su ubilježili po jednu asistenciju u pobjedničkim nastupima svojih momčadi u domaćim prvenstvima.

Real Madrid slavio je na gostovanju kod Leganesa 4:2, a Mateo Kovačić zaigrao je u početnoj postavi te u 23. minuti proigrao strijelca Moratu za treći pogodak svoje momčadi.

Morata je naposljetku postigao hat-trick, jedan je pogodak dodao Rodriguez, a Kovačića je desetak minuta prije kraja zamijenio kapetan Vatrenih Luka Modrić.

U grčkom je prvenstvu PAOK uspješno odradio gostovanje kod Atromitosa, pri čemu je Marin Leovac nakon samo dvije minute igre asistirao strijelcu Biseswaru za vodstvo sastava iz Soluna.

Konačnih 2:0 postavio je Koulouris u 38. minuti, a Leovac je odradio cijeli dvoboj.