Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Kramarić, Leovac ili Strinić?

10.04.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - odigrao svih 90 minuta u gostujućem dvoboju s vodećim Anderlechtom, koji je završio 0:0.
Dominik Livaković (Dinamo) - odradio cijeli derbi na Rujevici protiv Rijeke (1:1).
Danijel Subašić (Monaco)
 - branio cijelu utakmicu na gostovanju kod Angersa, gdje je Monaco slavio 1:0.
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među Lazijevim pričuvama u domaćem porazu od Napolija (3:0)

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - zbog ozljede stražnje lože propustio domaći remi Lokomotiva s Rostovom (0:0).
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - Bayer je poražen na gostovanju kod RB Leipziga (1:0), a Jedvaj je odigrao svih 90 minuta.
Marin Leovac (PAOK) - Leovac je postigao drugi pogodak svog PAOK-a u domaćoj pobjedi nad Panathinaikosom (3:0). Precizan je bio 27. minuti, dobio je žuti karton, a igrao je do 82. minute, kada ga je zamijenio Kitsiou.
Marko Lešković (Dinamo) - igrao od početka do kraja u derbiju hrvatskog prvenstva kod Rijeke (1:1).
Dejan Lovren (Liverpool) - odigrao cijelu utakmicu u gostujućoj pobjedi Liverpoola kod Stoke Cityja (2:1).
Matej Mitrović (Bešiktaš) - u preokretu Bešiktaša kod Trabzonspora (4:3) igrao od 87. minute, kada je zamijenio Taliscu.
Josip Pivarić (Dinamo) - odigrao svih 90 minuta za Dinamo na riječkoj Rujevici (1:1).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - derbi Rijeke i Dinama (1:1) pratio s klupe za pričuve.
Ivan Strinić (Napoli) - igrao od početka do kraja na pobjedničkom gostovanju Napolija (3:0) kod Lazija.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Kijevljani su na svom terenu nadjačali Olimpik iz Donecka 4:0, uz Vidin doprinos tijekom cijele utakmice.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - zbog ozljede koljena propustio gradski derbi s Real Madridom (1:1).

Domagoj Antolić (Dinamo) - na derbi-gostovanju kod Rijeke (1:1) igrao do 79. minute, kada ga je zamijenio Moro.
Milan Badelj (Fiorentina)
- odradio cijeli gostujući dvoboj Fiorentine kod Sampdorije (2:2).
Filip Bradarić (Rijeka) - igrao svih 90 minuta u domaćem derbiju s Dinamom (1:1).
Marcelo Brozović (Internazionale) - nije ulazio u igru na gostovanju kod Crotonea, gdje je Inter poražen 2:1.
Ante Ćorić (Dinamo) - zbog bolesti nije kandidirao za derbi s Rijekom, završen podjelom bodova (1:1).
Mateo Kovačić (Real Madrid) - u gradskom derbiju s Atletico Madridom (1:1) ostao na klupi za pričuve.
Luka Modrić (Real Madrid) - odradio cijeli susret s gradskim rivalom Atleticom koji je završio bez pobjednika (1:1).
Ivan Perišić (Internazionale) - Inter je poražen kod Crotonea 2:1, a Perišić je odigrao svih 90 minuta.
Ivan Rakitić (Barcelona) -  zbog žutih kartona propustio gostovanje kod Malage i poraz svoje momčadi 2:0.
Marko Rog (Napoli) - u susretu Lazija i Napolija u Rimu (3:0) ušao u igru u 79. minuti umjesto Hamšika.

Duje Čop (Sporting Gijon) - Sporting Gijon u ponedjeljak gostuje kod Real Sociedada.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - u remiju kod Sampdorije (2:2) ušao u igru na poluvremenu, umjesto Iličića.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - odigrao cijeli dvoboj protiv HSV-a u Hamburgu te u porazu Hoffenheima 2:1 postigao jedini pogodak svoje momčadi, u 35. minuti s bijele točke, a pritom je zaradio i žuti karton.
Mario Mandžukić (Juventus) - zbog problema s koljenom propustio domaću pobjedu Juventusa nad Chievom (2:0).
Marko Pjaca (Juventus) - zbog ozljede koljena propustio domaću pobjedu Juventusa nad Chievom (2:0).

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)