Lijepi pogoci hrvatskih napadača

Mandžukić i Perica tresli mreže Genoe i Cagliarija

23.04.2017.

Juventus je u nedjelju pobijedio Genou, momčad Udinesea je svladala Cagliari, a u liste strijelaca upisali su se Mario Mandžukić i Stipe Perica.

Stara dama je novi korak prema novom naslovu prvaka napravila kod kuće protiv Genoe hrvatskog trenera Ivana Jurića, pobjedom 4:0, u kojoj je prvi pogodak bio autogol gostujućeg braniča Munoza u 17. minuti.

Na 2:0 povisio je Dybala samo minutu kasnije, a u 41. minuti napadač Vatrenih Mario Mandžukić odlično pogađa iskosa za 3:0.

Konačni je rezultat postavio Bonucci u drugom poluvremenu, a Mandžukića je u 82. minuti zamijenio Sturaro. Marko Pjaca nije nastupio zbog ozljede koljena.

U Udinama je Cagliari pao rezultatom 2:1, a Stipe Perica postigao je vrlo lijep pogodak za vodstvo domaćina, u 70. minuti - samo pet minuta po svom ulasku u igru.

Perica je tri minute poslije odložio loptu za strijelca Angellu, a poraz Cagliarija ublažio je Borriello. Andrija Balić ostao je na klupi Udinesea.