Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Antolić, Rakitić ili Vida?

01.05.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - branio cijelu utakmicu i pred svojim navijačima nije primio pogodak od vodećeg Anderlechta (0:0).
Dominik Livaković (Dinamo) - branio svih 90 minuta u visokoj maksimirskoj pobjedi Modrih nad Cibalijom (6:0).
Danijel Subašić (Monaco)
 - igrao od početka do kraja u domaćoj pobjedi Monaca protiv Toulousea (3:1).
Ivan Vargić (Lazio) - pobjedu Lazija u gradskom derbiju s Romom (3:1) pratio s klupe za pričuve.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - zbog ozljede tetive morao propustiti ogled Lokomotiva i Rubina u Moskvi, koji su gosti iz Kazana dobili 1:0.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - Apotekari su kod kuće poraženi od Schalkea 4:1, a Jedvaj je odradio cijeli dvoboj.
Marin Leovac (PAOK) - nije kandidirao za visoku domaću pobjedu PAOK-a nad Kerkyrom (5:1).
Marko Lešković (Dinamo) - igrao prvo poluvrijeme na Maksimiru, gdje je Dinamo visoko porazio Cibaliju 6:0.
Dejan Lovren (Liverpool) - Liverpool u ponedjeljak gostuje kod Watforda.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - nije bio u kadru za susret kod Basaksehira, koji je Bešiktaš izgubio 3:1.
Josip Pivarić (Dinamo) - nije kandidirao za susret s Cibalijom i Dinamovu pobjedu 6:0.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - odradio cijeli okršaj s Cibalijom (6:0), u kojemu je zaradio žuti karton.
Ivan Strinić (Napoli) - u Napolijevoj pobjedi kod Intera 1:0 nije ulazio u igru.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - odigrao cijeli susret na gostovanju kod Černomoreca te slavio Dynamovu pobjedu 4:1, a pritom je u 44. minuti postigao treći pogodak svoje momčadi, glavom nakon kornera.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - zbog ozljede koljena nije kandidirao za uvjerljivo gostujuće slavlje Atletica kod Las Palmasa (5:0).

Domagoj Antolić (Dinamo) - odigrao cijelu utakmicu protiv Cibalije (6:0), pri čemu je asistirao Gojaku za vodeći pogodak te glavom postigao pogodak za 4:0.
Milan Badelj (Fiorentina)
- igrao svih 90 minuta kod Palerma, u porazu Fiorentine 2:0, te je zaradio žuti karton.
Filip Bradarić (Rijeka) - zbog žutih kartona propustio slavlje Rijeke protiv Intera iz Zaprešića (2:0) na Rujevici.
Marcelo Brozović (Internazionale) - odradio cijeli domaći okršaj s Napolijem te zaradio žuti karton, a Inter je naposljetku poražen 1:0.
Ante Ćorić (Dinamo) - visoku pobjedu Dinama nad Cibalijom (6:0) pratio s klupe za pričuve.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - nije ulazio u igru na stadionu Santiago Bernabeu, gdje je Real Madrid svladao Valenciju 2:1.
Luka Modrić (Real Madrid) - u sudačkoj nadoknadi domaćeg susreta s Valencijom Modrića je zamijenio Lucas, a Real Madrid ubilježio je pobjedu 2:1. Kapetan Vatrenih zaradio je i žuti karton.
Ivan Perišić (Internazionale) - u 60. minuti dvoboja s Napolijem kod kuće, koji je Inter izgubio 1:0, zamijenio Joaa Marija.
Ivan Rakitić (Barcelona) - odigrao cijeli gradski derbi na gostovanju kod Espanyola te u 76. minuti postigao drugi pogodak Barcelone u pobjedi 3:0.
Marko Rog (Napoli) - sudjelovao u minimalnom slavlju Napolija kod Intera (1:0) od 63. minute, kada je ušao umjesto Zielinskog.

Duje Čop (Sporting Gijon) - Sporting je kod Villarreala poražen 3:1, a Čop je igrao od početka do kraja utakmice.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - zbog suspenzije nije bio među kandidatima za gostovanje kod Palerma i poraz 2:0.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - u minimalnoj domaćoj pobjedi nad Eintrachtom igrao do 62. minute, kada ga je zamijenio Uth.
Mario Mandžukić (Juventus) - Juventus je remizirao kod Atalante 2:2, a Mandžukić je igrao od prve do zadnje minute.
Marko Pjaca (Juventus) - zbog ozljede koljena nije nastupio u remiju Atalante i Juventusa (2:2).