Santini donio pobjedu Caenu

Kramarić ublažio poraz, Leovac asistirao za trofej

06.05.2017.

Andrej Kramarić u subotu je zatresao mrežu Borussije Dortmund, Marin Leovac pomogao je PAOK-u osvojiti domaći Kup, a Ivan Santini postigao je pobjedonosni pogodak kod Toulousea.

Borussia iz Dortmunda svladala je u 32. kolu Bundeslige momčad Hoffenheima 2:1, a žuto-crne u vodstvo su od dva pogotka prednosti doveli Reus i Aubameyang. Reprezentativni napadač Andrej Kramarić u 86. minuti realizirao je kazneni udarac i tako ublažio poraz svoje momčadi.

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu, a Borussia Dortmund preskočila je Hoffenheim na tablici i zauzela treće mjesto s dva boda prednosti.

U 36. kolu Ligue 1 Caen je gostovao kod Toulousea, a kući je odnio sva tri boda zahvaljujući pogotku glavom Ivana Santinija u 58. minuti, jedinom na utakmici (1:0). Santini je također odradio svih 90 minuta.

U Grčkoj se igralo finale Kupa, u kojemu su snage odmjerili PAOK i AEK. Biseswar je donio PAOK-u prednost u 24. minuti, a samo dvije minute poslije poravnao je Christodoulopoulos.

Tih 1:1 na semaforu je stajalo sve do 81. minute, kada je Marin Leovac ubacio s lijeve strane, a Henrique zabio za pobjedu i trofej PAOK-a. Leovac je igrao od početka do kraja utakmice.