Nakon remija u Brčkom, hrvatska ženska nogometna reprezentacija pobijedila je Bosnu i Hercegovinu u prijateljskom ogledu u Velikoj.

HRVATSKA - BOSNA I HERCEGOVINA 2:1 (0:1)
Prijateljska utakmica, Velika.

Strijelci: 0:1 - Nikolić (31'), 1:1 - Landeka (53' - 11m), 2:1 - Joščak (59')

Hrvatska: Barišić, Nevrkla, Horvat, Joščak (od 90' Dujmović), Bošnjak (od 46' Bojčić), Rudelić, Landeka, Šundov (od 46' Jelenčić), Maltašić, Conjar (od 46' Roščić), Žigić (od 90+3' Kunštek). Izbornik: B. Miletić.

Ženske seniorske reprezentacije Hrvatske i Bosne i Hercegovine ovog su tjedna odigrale dvije prijateljske utakmice. U utorak je u Brčkom bilo 2:2, a u petak su izabranice Božidara Miletića pobijedile u Velikoj rezultatom 2:1.

Bosna i Hercegovina povela je nakon pola sata igre preko Nikolić, no poravnala je kapetanica Landeka s bijele točke u 53. minuti.

Samo šest minuta poslije Joščak je zabila za preokret i hrvatsku pobjedu - nakon što je postigla oba pogotka Hrvatske u remiju u Brčkom.

Utakmica u Velikoj odigrana je u odličnoj navijačkoj atmosferi, pred gotovo 1.500 gledatelja.