Kalinić debitirao za Milan

Prvijenac Roga za Napoli, pogodak Badelja

27.08.2017.

U nedjeljnim utakmicama Serie A Milan Badelj i Marko Rog upisali su se u strijelce, a Nikola Kalinić po prvi je puta istrčao u dresu Milana.

Fiorentina je u sklopu drugog kola talijanskog prvenstva kod kuće poražena od Sampdorije 2:1, a bodove su gostima donijeli Caprari i Quagliarella u 32. i 35. minuti utakmice.

Poraz Viola ublažio je hrvatski reprezentativac Milan Badelj u 50. minuti igre, udarcem iz srca kaznenog prostora na asistenciju Gaspara. Badelj je odigrao cijelu utakmicu, zaradio i žuti karton, a Ante Rebić nije konkurirao za susret.

Napoli je na svom terenu preokrenuo susret s Atalantom: gosti su poveli preko Cristantea u 15. minuti, da bi uzvratili Zielinski u 56., Mertens u 61. te Marko Rog u 87. minuti, kada je na dodavanje Mertensa završio akciju za konačnih 3:1.

Rog je u igru ušao u 74. minuti upravo umjesto Zielinskog, a Ivan Strinić nije bio među kandidatima za utakmicu.

U domaćoj pobjedi Milana nad Cagliarijem 2:1 debitirao je Nikola Kalinić. Za Rossonere je zaigrao od 78. minute, umjesto strijelca prvog pogotka Cutronea, a za Cagliari je od 75. minute igrao Duje Čop.