Brekalo asistent za Stuttgart

10.09.2017.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić izvrsnim je potezom stavio "točku na i" u ligaškom srazu Intera i SPAL-a.

Inter i SPAL sastali su se na San Siru u sklopu trećeg kola Serie A, a domaćini su poveli u 27. minuti, kada je kazneni udarac realizirao Icardi.

Taj je rezultat na semaforu stajao sve do 87. minute. Tada je ofenzivac Vatrenih Ivan Perišić sjajnim volejem s ruba šesnaesterca smjestio loptu pod samu prečku za konačnih 2:0.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter, a Marcelo Brozović ušao je umjesto J. Marija u 66. minuti dvoboja.

U trećem bundesligaškom kolu Stuttgart je poražen kod Schalkea 3:1, a asistent za privremeno izjednačenje gostiju bio je Josip Brekalo u 40. minuti. Na njegov je ubačaj pogodio Akolo. Brekalo je odradio cijeli susret.