Prijateljski susreti

Hrvatska U-17 pobijedila kod kuće, poražena u Sloveniji

21.09.2017.

Hrvatska reprezentacija do 17 godina starosti odigrala je dvije prijateljske utakmice s vršnjacima iz Slovenije.

Prva je utakmica odigrana u utorak na maksimirskom terenu br. 7, s obzirom da zbog lošeg vremena nije mogla biti odigrana na prvotno predviđenom terenu u Dugoj Resi.

Hrvatska U-17 pobijedila je 4:2, zahvaljujući pogocima Šarića, Brnića, Čuića i Vuškovića. Strijelci za Sloveniju U-17 bili su Simič i Koritnik.

Taj je dvoboj Hrvatska U-17 započela u sastavu Josipović, Iličić, Vušković, Putnik, Čuić, Brnić, Fruk, Šarić, Marin, Vukasović i Krizmanić, a od 58. minute još su nastupili Milinović, Svržnjak, Pejić, Ćoza, Hodak, Kuprešak, Bulat, Stranput i Keć.

Drugi je dvoboj odigran u četvrtak u Krškom, a Slovenija U-17 bila je bolja rezultatom 3:2. Za domaće su pogađali Svetlin, Pečar i Urbančić, a poraz Hrvatske U-17 ublažili su Bulat i Svržnjak.

Izbornik Petar Krpan drugi je susret započeo sa sastavom Dubrović, Iličić, Milinović, Vušković, Čuić, Brkić, Fruk, Šarić, Marin, Ćoza i Krizmanić, a na poluvremenu su u igru ušli Magdić, Brković, Bulat, Keć, Hodak, Kuprešak, Vukasović, Svržnjak i Pejić.