Olympiakos pao u Torinu

Mandžukić potvrdio pobjedu Juventusa u Ligi prvaka

27.09.2017.

Reprezentativni napadač Mario Mandžukić postigao je u srijedu pogodak Olympiakosu u drugom kolu Lige prvaka.

Nakon uvodnog poraza kod Rakitićeve Barcelone, Juventus se pobjedničkim navikama u Ligi prvaka vratio pred svojim navijačima protiv grčkog prvaka Olympiakosa, koji je u četvrtom pretkolu izbacio Rijeku.

Staru damu u vodstvo je doveo Higuain u 69. minuti, da bi konačnih 2:0 postavio Mario Mandžukić desetak minuta prije kraja, natrčavši u petercu na odbijenu loptu.

Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu, a Marko Pjaca zbog oporavka nije prijavljen za grupnu fazu Lige prvaka. U sastavu Olympiakosa zbog ozljede nije bilo Hrvoja Milića.

U drugoj utakmici Skupine D Barcelona je slavila kod Sportinga iz Lisabona 1:0, pri čemu je Ivan Rakitić igrao od početka do kraja. Na tablici vodi Barcelona sa svih šest bodova, ispred Juventusa i Sportinga s tri.