Eintracht svladao Stuttgart

Novi bundesligaški pogodak Ante Rebića

30.09.2017.

Nakon što je prošle subote zatresao mrežu RB Leipziga, Ante Rebić bio je precizan i protiv Stuttgarta.

Eintracht iz Frankfurta ugostio je Stuttgart u sklopu sedmog kola njemačkog nogometnog prvenstva, a za prvi se pogodak na utakmici pobrinuo hrvatski ofenzivac u sastavu bivšeg izbornika Nike Kovača, Ante Rebić.

Rebić se u 42. minuti našao sam ispred Stuttgartovog vratara i matirao ga prizemnim udarcem, a poravnao je Terodde u 61. minuti.

Unatoč isključenju Falettea, Eintracht je stigao do sva tri boda, zahvaljujući atraktivnom pogotku Hallera u sudačkoj nadoknadi (2:1).

Rebića je u 70. minuti zamijenio Willems, a od 61. minute za Stuttgart je nastupio Josip Brekalo, koji je ušao u igru umjesto Becka.