Dva puta pogodio okvir gola

Perišić asistent u pobjedi Intera nad Sampdorijom

24.10.2017.

Inter je u utorak svladao Sampdoriju 3:2, a važnu je ulogu u tom dvoboju odigrao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Inter i Sampdoria sastali su se u sklopu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva, a bodovi su ostali crno-plavima za koje je cijelu utakmicu odigrao Ivan Perišić.

U prvom je poluvremenu Inter stekao dva pogotka prednosti zahvaljujući Škriniaru i Icardiju, da bi u 54. minuti Icardi povisio na 3:0 na Perišićevu asistenciju.

Hrvatski je nogometaš u prvom dijelu pogodio vratnicu pokušajem gotovo s centra igrališta, a okvir gola zatresao je i sredinom nastavka.

Sampdoria je pogocima Kownackija i Quagliarelle ublažila poraz na 3:2, no do izjednačenja nije mogla.

Marcelo Brozović zbog oporavka od ozljede nije konkurirao za sastav Intera, a Ivan Strinić ostao je među pričuvama Sampdorije.