Brozović se vratio na teren

Sjajan pogodak Perišića donio pobjedu Interu

30.10.2017.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić postigao je pobjedonosni pogodak za Inter na ligaškom gostovanju kod Verone.

Verona i Inter sastali su se u sklopu 11. kola talijanskog prvenstva, a gosti iz Milana poveli su pogotkom Valera u 36. minuti dvoboja.

Na 1:1 izjednačio je Pazzini s bijele točke u 59. minuti, a u 67. minuti, nakon kornera za Inter, Ivan Perišić vrlo lijepim volejem s ruba kaznenog prostora postiže novi pogodak za crno-plave i osigurava im pobjedu 2:1.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu, a Marcelo Brozović vratio se nakon ozljede i u 74. minuti zamijenio Candrevu.

Inter drži drugu poziciju na ljestvici, s dva boda manje iza vodećeg Napolija čije boje brani Marko Rog. Mandžukićev i Pjacin Juventus je treći.