Poraz Leovca u Ateni

Kramarić ubilježio asistenciju, Livaja donio pobjedu AEK-u

05.11.2017.

Hoffenheim je u nedjelju svladao Köln uz doprinos Andreja Kramarića, a AEK je pogotkom Marka Livaje svladao PAOK Marina Leovca.

U 11. kolu njemačkog prvenstva Hoffenheim je gostovao kod fenjeraša Kölna te slavio 3:0 i zauzeo peto mjesto bundesligaškog poretka.

Geiger i Wagner osigurali su Hoffenheimu prednost 2:0, a igrala se 80. minuta kada je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić ubacio za Wagnera, koji postiže svoj drugi gol i postavlja konačni ishod.

Kramarić je u igru ušao u 67. minuti, umjesto Amirija.

Derbi desetog kola grčkog prvenstva odigran je u Ateni, a odlučio ga je hrvatski napadač Marko Livaja. Iako je AEK igrao s desetoricom, Livaja je u 25. minuti uklizao na pet metara i pospremio loptu u PAOK-ovu mrežu za konačnih 1:0.

Livaja je igrao do 66. minute, kada je mjesto prepustio Bakasetasu, a u redovima PAOK-a Marin Leovac je igrao do 42. minute. Tada ga je zamijenio Crespo.