Svladan Crotone

Mandžukić golom poveo Juventus do pobjede

26.11.2017.

Reprezentativni napadač Mario Mandžukić postigao je pogodak za vodstvo Juventusa u susretu protiv Crotonea, koji je pripao Staroj dami rezultatom 3:0.

Juventus je u sklopu 14. kola talijanskog prvenstva dočekao momčad Crotonea, a prvi je mrežu zatresao jedan od Vatrenih, Mario Mandžukić, u 52. minuti utakmice.

Tada je s desne strane ubacio Barzagli, a Mandžukić je glavom pogodio za 1:0. Igrala se 60. minuta kada je De Sciglio povisio na 2:0, a desetak minuta poslije Benatia je postigao i treći Juventusov pogodak.

Mandžukić je na terenu proveo svih 90 minuta.

Marko Pjaca nije konkurirao za susret nakon uspješnog subotnjeg nastupa za drugu momčad Juventusa, a u sastavu Crotonea Ante Budimir odigrao je cijelu utakmicu.

Juventus drži treće mjesto na tablici Serie A, s četiri boda zaostatka za Rogovim Napolijem te dva za Brozovićevim i Perišićevim Interom. Crotone se trenutačno nalazi na 15. poziciji.