Uspjeh u Kupu kralja

Vrsaljkova asistencija zapečatila pobjedu Atletica

30.11.2017.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko nastupio je u susretu španjolskog Kupa protiv Elchea te ubilježio jednu asistenciju.

Nakon 1:1 u prvoj utakmici, Atletico Madrid izborio je protiv Elchea mjesto u osmini finala ovosezonskog Kupa kralja. U uzvratu na svom terenu svladao je suparnika rezultatom 3:0.

Dva je pogotka prednosti Atletico stekao između 31. i 33. minute, kada su precizni bili Gimenez i Torres, a konačni je rezultat postavio Torres svojim drugim pogotkom, u 68. minuti.

Španjolski je napadač mrežu zatresao nakon prizemnog ubačaja oporavljenog Šime Vrsaljka, koji je u igru ušao samo dvije minute ranije umjesto Thomasa.

U srijedu je prolazak izborila i Barcelona Ivana Rakitića, koja je u uzvratu svladala Murciju 5:0 (ukupno 8:0), a dokapetan Vatrenih nije konkurirao za susret.