Mlađi Lovren strijelac za Fortunu

Vrsaljko ponovno asistent za slavlje Atletica

16.12.2017.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko drugi je vikend zaredom asistirao za pobjedu svog Atletico Madrida, a mladi Davor Lovren upisao je prvijenac za Fortunu iz Düsseldorfa.

Atletico iz Madrida ugostio je Alaves u sklopu 16. kola španjolskog nogometnog prvenstva, a mreže su mirovale sve do 74. minute utakmice.

Tada je Šime Vrsaljko ubacio u kazneni prostor za Fernanda Torresa, a španjolski napadač pogađa za pobjedu domaćina i drugo mjesto na tablici Primere, iza vodeće Barcelone Ivana Rakitića te dva boda ispred Valencije.

Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za Atletico.

Mladi Davor Lovren postigao je svoj prvi pogodak u dresu njemačkog drugoligaša Fortune iz Düsseldorfa. Na gostovanju kod Eintrachta iz Braunschweiga Lovren je efektnim lobom u devetoj minuti osigurao pobjedu svojoj momčadi (1:0).

Igrao je do 42. minute, kada ga je zamijenio Usami, a Fortuna je vodeća na tablici s 34 boda.