Atletico svladao Getafe

Šime Vrsaljko ubilježio novu ligašku asistenciju

06.01.2018.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko upisao je asistenciju u domaćoj pobjedi Atletico Madrida nad Getafeom.

Atletico Madrid svladao je na svom stadionu Getafe 2:0 u sklopu 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva, a desni branič Vatrenih Šime Vrsaljko igrao je od početka do kraja utakmice.

Domaćine je u vodstvo doveo Correa u 18. minuti, a u 68. minuti Vrsaljko je prizemnom loptom pronašao Costu, koji tako potvrđuje osvajanje sva tri boda. Odmah nakon pogotka, Costa je dobio drugi žuti, isključujući karton.

Vrsaljku je to bila treća asistencija u posljednje četiri ligaške utakmice, a jednu je dodao i krajem studenog u Kupu kralja protiv Elchea.

Atletico Madrid na tablici Primere drži drugo mjesto, s 39 osvojenih bodova, dva više od trećeplasirane Valencije.