Real slavio kod Valencije

Efektna asistencija Kovačića, pogodak Livaje

27.01.2018.

Mateo Kovačić lijepim je potezom stavio "točku na i" gostujuće pobjede Real Madrida, a Marko Livaja pogotkom je potvrdio domaću pobjedu AEK-a.

U 21. kolu Primere, Real Madrid upisao je drugu uzastopnu pobjedu svladavši domaću Valenciju 4:1. Prva dva pogotka za Kraljevski je klub postigao Ronaldo iz kaznenih udaraca, a smanjio je Mina u 58. minuti.

Igrala se 84. minuta kada je Marcelo povisio na 3:1, a konačni je rezultat postavio Kroos u 89. minuti, udarcem s ruba šesnaesterca nakon što mu je hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić vrlo lijepim potezom petom pripremio prigodu.

Kovačić je u igru ušao samo minutu ranije, umjesto kapetana Vatrenih Luke Modrića.

Atenski AEK nastavlja borbu za sam vrh grčkog prvenstva, a u 19. kolu na svom je terenu nadjačao Lamiju 2:0.

Prvi se u strijelce upisao Christodoulopoulos, u 40. minuti, dok je hrvatski napadač Marko Livaja u 63. minuti postigao drugi pogodak svoje momčadi. Livaja je igrao do 72. minute.