Hrvatski napadač okrunio veliki preokret

Čop donio pobjedu Standardu, Brozović asistirao za vodstvo Intera

11.02.2018.

Duje Čop u nedjelju je postigao odlučujući pogodak u dvoboju Standarda i Mouscrona, dok je Marcelo Brozović dao vrijedan doprinos pobjedi Intera nad Bolognom.

Vrlo sadržajna utakmica Standarda iz Liegea i Mouscrona u 26. kolu belgijskog prvenstva okončana je pobjedom domaćina 4:3, pri čemu je Duje Čop u igru ušao na poluvremenu i pokazao se odličnim rješenjem za svoju momčad.

Odmah po ulasku, asistirao je Pocognoliju za vodstvo Standarda 2:1, a nakon preokreta gostiju na 3:2, u 87. minuti Carcela-Gonzalez poravnao je na 3:3.

Dvije minute poslije, Čop je prizemnim udarcem s desetak metara zaključio akciju Standarda za konačnih 4:3 i vrijedna tri boda. U sastavu Mouscrona nastupio je Mario Jelavić, ušavši u sudačkoj nadoknadi.

Inter je u 24. kolu Serie A ugostio Bolognu i pobijedio 2:1, a već je u drugoj minuti Marcelo Brozović ubilježio asistenciju, spretno dodavši strijelcu Ederu iz teške pozicije.

Izjednačio je Palacio sredinom prvog dijela, a pobjedu Interu osigurao je Karamoh u 63. minuti. Brozovića je u 58. minuti zamijenio Rafinha, a Ivan Perišić odigrao je cijeli susret.