Pogoci i asistencije

Sjajne partije Kramarića i Rebića u Bundesligi

17.03.2018.

Andrej Kramarić i Ante Rebić bili su među ključnim figurama subotnjih nastupa Hoffenheima i Eintrachta u njemačkom prvenstvu.

Momčad Eintrachta na svom je terenu ugostila Mainz te pobijedila 3:0 i tako zadržala dobre izglede u borbi za plasman u Ligu prvaka.

Vodeći je pogodak za sastav iz Frankfurta postigao Boateng nakon samo šest minuta igre, a u 23. minuti Ante Rebić je s desne strane kaznenog prostora pronašao Jovića za 2:0.

U 41. minuti Rebić se izborio za prostor za udarac s ruba šesnaesterca te od vratnice pogodio za konačnih 3:0. Bivši izbornik Vatrenih Niko Kovač Rebića je uvrstio u početni sastav, a u 71. minuti zamijenio ga je Tawatha.

Hoffenheim je gostovao kod Borussije (M) i poveo u 13. minuti, kada je Andrej Kramarić izveo udarac iz kuta, a Hubner glavom zatresao mrežu.

Izjednačio je Drmić, da bi u 58. minuti Kramarić realizirao kazneni udarac za novo vodstvo Hoffenheima (2:1). U posljednjih dvadesetak minuta pala su još tri pogotka - precizni su bili Stindl, Grillitsch i Ginter - te su bodovi naposljetku podijeljeni (3:3).

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu, a Hoffenheim drži sedmo mjesto, s bodom manje i utakmicom više od šestoplasiranog RB Leipziga.