Haliloviću cijeli susret, Kovačiću pola sata

Perišić i Brozović režirali pobjedu Intera, nova asistencija Modrića

31.03.2018.

Inter je u subotu na svom terenu pobijedio Veronu 3:0 uz izvrstan učinak hrvatskog dvojca, dok se Luka Modrić ponovno istaknuo sjajnom asistencijom, u pobjedi Real Madrida kod Las Palmasa.

Inter je Veronu svladao u sklopu 30. kola talijanskog prvenstva, a poveo je već u prvoj minuti, nakon što je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić uposlio Icardija, koji trese gostujuću mrežu.

Igrala se 13. minuta kada je drugi Vatreni u crno-plavom dresu, Marcelo Brozović, proigrao upravo Perišića, koji bježi obrani Verone i zaključuje akciju za 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Icardi četiri minute po početku drugog poluvremena, ponovno na proigravanje Perišića.

Perišić i Brozović igrali su od početka do kraja utakmice, a u dresu Verone do 79. minute igrao je Bruno Petković, koji je potom svoje mjesto prepustio Cerciju.

Madridski Real ubilježio je četvrtu uzastopnu pobjedu u Primeri, a u subotu je slavio na gostovanju kod Las Palmasa, čije je boje svih 90 minuta branio mladi hrvatski reprezentativac Alen Halilović.

U 26. minuti utakmice kapetan Vatrenih Luka Modrić još je jednom odličnom loptom pronašao Balea, koji donosi vodstvo Realu, a tu je prednost krajem prvog poluvremena udvostručio Benzema iz kaznenog udarca.

Početkom drugog dijela dosuđena je nova najstroža kazna za Real Madrid, a Bale svojim drugim pogotkom na utakmici postavlja konačnih 3:0.

Modrića je u 61. minuti zamijenio drugi hrvatski reprezentativac u dresu Kraljevskog kluba, Mateo Kovačić.