Pogodak glavom u završnici

Ivan Santini ublažio poraz Caena

01.04.2018.

Hrvatski napadač Ivan Santini postigao je jedini pogodak svog Caena u domaćem ligaškom porazu od Montepelliera.

U 31. kolu francuskog nogometnog prvenstva Caen je pred svojim navijačima ugostio Montpellier, a naposljetku su više razloga za slavlje imali gosti, koji su ubilježili pobjedu rezultatom 3:1.

Sredinom prvog dijela Sio i Skhiri su pronašli put do domaće mreže, a u 53. minuti Sio je drugim pogotkom povisio prednost Montpelliera na 3:0.

Poraz Caena ublažio je Ivan Santini, pogotkom glavom u 87. minuti na ubačaj Rodelina. Santini je odigrao cijelu utakmicu.

Na tablici Ligue 1 Caen drži 14. poziciju s 35 osvojenih bodova. Vodeći je PSG, a drugo mjesto drži Subašićev Monaco, koji je u subotu poražen u finalu Liga-kupa, upravo od Parižana.