Prijateljski ogled

Italija u Manzanu svladala Hrvatsku U-20

27.04.2018.

Hrvatska reprezentacija do 20 godina starosti odigrala je u Manzanu prijateljsku utakmicu s Talijanima, koji su slavili 3:0.

U-20: ITALIJA - HRVATSKA 3:0 (2:0)
Prijateljska utakmica, Manzano.

Strijelci: 1:0 - Panico (16'), 2:0 - Bordin (23'), 3:0 - Ghiglione (80')

Hrvatska: Horkaš (od 61' Nevistić); Šverko (od 70' Rubić), Goda (od 70' Bosec), Nejašmić, Borevković (od 46' Erlić), Soldo (C), Halilović (od 61' Krajinović), Jakić (od 46' Dabro), Božić (od 70' Mrdeša), Mudražija, Šego (od 70' Majić). Izbornik: N. Gračan.

U prijateljskom dvoboju Hrvatske i Italije u Manzanu domaćin je ubilježio pobjedu s tri pogotka prednosti - dva su postigli u prvom, a jedan u drugom poluvremenu.

Prednost su Talijanima osigurali Panico u 16. minuti, nakon prodora Del Sola, i Bordin dalekometnim pokušajem u 23. minuti, a "točku na i" stavio je Ghiglione glavom desetak minuta prije kraja.

Hrvatski izbornik Nenad Gračan priliku je dao svim pozvanim igračima kako bi dobio što bolji uvid u njihove mogućnosti uoči nadolazećih izazova.