Učinkovit napadač Vatrenih

Kramarić junak Hoffenheima, hat-trick za pobjedu

27.04.2018.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić postigao je sva tri pogotka svog Hoffenheima u domaćoj ligaškoj pobjedi nad Hannoverom.

Prvu utakmicu 32. kola njemačkog prvenstva odigrali su Hoffenheim i Hannover, a bodovi su ostali domaćinu zahvaljujući pobjedi 3:1. Junak dana bio je napadač Vatrenih Andrej Kramarić, koji je postigao hat-trick.

Igrala se 16. minuta kada je lakoćom zaključio akciju u kojoj mu je asistirao Gnabry te poslao loptu u nebranjenu mrežu, a nakon poravnanja gostiju u 24. minuti, Kramarić je sjajnim udarcem nakon kornera u 50. minuti vratio prednost Hoffenheimu.

Slavlje svoje momčadi Kramarić je potvrdio u 86. minuti, zaključivši protunapad Hoffenheima efektnim lobom preko suparničkog vratara.

Kramarić je igrao cijelu utakmicu, a Josip Elez branio je boje Hannovera do 67. minute, kada ga je zamijenio Fossum.

Hoffenheim na tablici Bundeslige drži četvrto mjesto, s dva boda manje od Borussije (D) i jednim više od Bayera, uz utakmicu više.