Momčad Udinesea osvojila bod

Tudor debitirao remijem, asistencije Balića i Petkovića

29.04.2018.

Igor Tudor po prvi je puta vodio Udinese, u dvoboju s Beneventom u kojemu je asistirao Andrija Balić, dok je Bruno Petković ubilježio asistenciju za Veronu.

U 35. kolu Serie A Benevento je ugostio momčad Udinesea, na čiju je klupu ovog tjedna sjeo bivši hrvatski reprezentativac Igor Tudor. Utakmica je završila bez pobjednika, 3:3, a nastupili su i Andrija Balić i Stipe Perica.

Balić je zaigrao u početnoj postavi Udinesea te već u 13. minuti asistirao za vodstvo svoje momčadi. Iz slobodnog je udarca ubacio za Widmera, koji glavom trese mrežu. Uslijedila su dva preokreta, a Benevento je za konačno poravnanje pogodio u 90. minuti.

Perica je u igru ušao u 82. minuti, umjesto dvostrukog strijelca Lasagne, a Balić je odradio cijeli dvoboj. Tudor je u svom debiju prekinuo niz ligaških poraza zbog kojega je morao odstupiti prijašnji trener Oddo.

U susretu Verone i SPAL-a, Bruno Petković također je u 13. minuti asistirao za vodstvo: proigrao je strijelca Valotija za 1:0. SPAL je potom preokrenuo i pobijedio 3:1, a Petković je igrao do kraja dvoboja. Lorenco Šimić ostao je među pričuvama gostiju.