Bliži se kraj klupske sezone

Real uvjerljiv, Inter poražen: Modrić i Perišić asistenti

12.05.2018.

Luka Modrić ubilježio je jednu asistenciju u visokoj pobjedi Real Madrida nad Celtom iz Viga, dok je Ivan Perišić asistirao za jedini pogodak u domaćem porazu Intera od Sassuola.

U 37. kolu Primere Real Madrid ugostio je Celtu iz Viga i čak šest puta zatresao mrežu, a za vodstvo Kraljevskog kluba asistirao je kapetan Vatrenih Luka Modrić. Nakon 13 minuta igre proigrao je Balea, koji je izašao sam ispred vratara i načeo Celtu.

Ostale su pogotke (6:0) potpisali još jednom Bale, te Isco, Hakimi i Kroos, a u 74. minuti autogol je postigao Gomez.

Modrić je igrao od početka do kraja dvoboja, a Mateo Kovačić ostao je među pričuvama.

Inter je dočekao Sassuolo u sklopu 37. kola Serie A, a gosti su do sva tri boda stigli pogocima Politana iz 25. i Berardija iz 72. minute.

Poraz crno-plavih (1:2) ublažio je Rafinha preciznim udarcem s ruba šesnaesterca desetak minuta prije kraja, na asistenciju hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića.

Perišić i Marcelo Brozović odradili su svih 90 minuta za Inter, koji je ovim porazom ostao na petoj poziciji, ispod crte ulaska u Ligu prvaka.