Dva ovotjedna susreta

Hrvatska U-23 nadjačala Hrvatsku U-19 u daruvarskoj provjeri

23.05.2018.

U utorak je u Daruvaru odigrana prva od dvije ovotjedne prijateljske utakmice Hrvatske U-19 i Hrvatske U-23.

HRVATSKA U-19 - HRVATSKA U-23 1:3 (0:2)
Prijateljska utakmica, Daruvar.

Strijelci: 0:1 - Balić (12'), 0:2 - Dujmović (33') 0:3 - Terzić (44') 1:3 - Klarić (65')

Hrvatska U-19: Adamović (od 53' Vidović), Pavičić (od 75' Skenderi), Kopić, Jakovac (od 53' Gegollaj), Klarić, Čavić (od 60' Kovač), Spajić, Čanjevac, Taritaš, Jedvaj (od 75' Đukić), Van As (od 60' Kurkutović). Izbornik: H. Matijević.

Hrvatska U-23: Mandić, Ferić, Dulčić, Maltašić (od 17' Perić), Kunštek, Pedić, Terzić, Pezelj, Balić, Pernar, Dujmović. Izbornik: B. Miletić.

Hrvatska ženska reprezentacija do 23 godine starosti, pod vodstvom izbornika A-selekcije Božidara Miletića, pobijedila je u utorak u Daruvaru hrvatsku reprezentaciju do 19 godina, pod vodstvom izbornika Hrvoja Matijevića.

Rezultat je u ovoj provjernoj utakmici bio 3:1, a pogotke za Hrvatsku U-23 postigle su Balić i Dujmović u prvom te Terzić u drugom poluvremenu. Počasni pogodak za Hrvatsku U-19 postigla je Klarić u 65. minuti dvoboja.

Drugi ogled istih suparnica na rasporedu je u četvrtak, 24. svibnja, također u Daruvaru.