Šest golova u dva kola

Novi hat-trick Ivana Santinija

05.08.2018.

Ivan Santini briljantno je startao u dresu Anderlechta kojeg je pojačao ovoga ljeta - drugo kolo zaredom, hrvatski centarfor postigao je tri pogotka i tako predvodio Anderlecht do nove pobjede.

Nakon što je u prvom kolu belgijskog prvenstva postigao hat-trick na gostovanju kod Kortrijka, Santini je briljirao i u prvoj ligaškoj utakmici pred domaćom publikom.

Anderlecht je s 5:2 svladao Oostende, a na pravi put domaće je usmjerio upravo Santini u 46. minuti. Nakon što su Dimata i Guri izmijenili golove za 2:1, Santini je iz jedanaesterca u 83. minuti povisio na 3:1, da bi tri minute kasnije prekrasnim udarcem s 20-ak metara stigao do drugog hat-tricka u dva kola. Nakon novog gola Dimate, Goran Milović postigao je još jedan utješni gol za goste.