Anderlecht maksimalan, Wolfsburg prošao

Milović strijelac, Brekalo i Milić asistenti

18.08.2018.

Goran Milović upisao se u listu strijelaca za Oostende, Antonio Milić pomogao je Anderlechtu zadržati maksimalni učinak, a Josip Brekalo asistirao je za prolaz Wolfsburga u Njemačkom kupu.

Nogometaši Wolfsburga izbacili su Elversberg u susretu prvog kruga Njemačkog kupa, zahvaljujući gostujućoj pobjedi 1:0, a mladi hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je asistent za odlučujući pogodak.

U 76. minuti ubacio je s desne strane za Ginczeka, koji glavom trese mrežu. Brekalo je igrao do 83. minute, kada ga je zamijenio Blaszczykowski.

U četvrtom kolu belgijskog prvenstva Anderlecht je upisao i četvrtu pobjedu, na domaćem terenu protiv Mouscrona 2:0, a dodavač za drugi pogodak bio je Antonio Milić.

Milić je u 63. minutu u suparničkom kaznenom prostoru kratko uposlio strijelca Dimatu, a odigrao je cijelu utakmicu. Ivan Santini, koji je u prva tri kola postigao sedam pogodaka, igrao je za Anderlecht do 89. minute, kada je mjesto prepustio Gerkensu.

Oostende je slavio na gostovanju kod Kortrijka 2:1, a prvi pogodak za svoju momčad postigao je Goran Milović iz gužve nakon prekida.

Milović je odigrao cijelu utakmicu, zaradio žuti karton, a Oostende je s dvije pobjede i dva poraza na sedmom mjestu ligaškog poretka.