Pobjede Juventusa i AEK-a

Mandžukić strijelac, Livaja strijelac i asistent

26.08.2018.

Mario Mandžukić u subotu je zatresao mrežu Lazija, a Marko Livaja bio je učinkovit protiv Giannine.

Talijanski prvak Juventus slavio je i u drugom kolu novog izdanja Serie A. Rezultatom 2:0 na svom je terenu svladao rimski Lazio, u čijim je redovima od 64. minute igrao Milan Badelj.

Vodeći pogodak za Staru damu postigao je Pjanić nakon pola sata igre, a u 75. minuti, nakon propuštene šanse Ronalda, Mario Mandžukić šalje loptu u praznu mrežu i potvrđuje pobjedu svoje momčadi.

Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu.

U prvom kolu grčkog prvenstva, AEK je dočekao Gianninu i također pobijedio 2:0, uz ključnu ulogu Marka Livaje, koji se nalazi na Dalićevom popisu za utakmice s Portugalom i Španjolskom.

Livaja je u 37. minuti asistirao Ponceu za vodstvo, a potom je i sam pogodio - u 47. minuti na asistenciju Bakakisa. Igrao je do 64. minute, kada je mjesto prepustio Mantalosu.