Hrvatski učinak

Asistencije Bradarića, Santinija i Barišića

27.08.2018.

Filip Bradarić, Ivan Santini i Borna Barišić u nedjelju su ubilježili po jednu asistenciju za svoje klubove.

Cagliari je u sklopu drugog kola Serie A odigrao neriješenih 2:2 kod kuće sa Sassuolom, a Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu za domaćine.

Filip Bradarić ušao je u igru u 71. minuti te samo dvije minute poslije asistirao Pavolettiju za vodstvo 2:1, no gosti su sudačkoj nadoknadi preko Boatenga stigli do boda. Marko Pajač ostao je među pričuvama Cagliarija.

Anderlecht je doživio prvi poraz u novom belgijskom prvenstvu, u derbiju s Club Bruggeom, koji je slavio 2:1. Asistent Musoni za jedini pogodak Anderlechta, u 19. minuti, bio je Ivan Santini, dok su tri boda domaćinu osigurali Dennis i Vanaken.

Santini i Antonio Milić odradili su cijeli susret za Anderlecht, isto kao i Karlo Letica i Matej Mitrović za Lekov Club Brugge.

U trećem kolu škotskog prvenstva Rangersi su remizirali kod Motherwella 3:3, pri čemu je asistent za treći pogodak Rangersa bio Borna Barišić koji je u 43. minuti uposlio Ejariu. Igrao je do 78. minute, kada ga je zamijenio Middleton. Nikola Katić odigrao je cijelu utakmicu.