Pogoci i asistencije

Sjajne partije Ivana Perišića i Marija Mandžukića

01.09.2018.

Ivan Perišić i Mario Mandžukić odigrali su neke od ključnih poteza u ligaškim pobjedama svojih klubova, Intera i Juventusa.

Inter je slavio kod Bologne 3:0, a nakon vodećeg pogotka Nainggolana u 66. minuti, na scenu je stupio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić te u 82. minuti prizemnim ubačajem pronašao Candrevu za 2:0, a samo tri minute poslije vrlo je lijepo prevario svog čuvara i odličnim udarcem postavio konačni rezultat.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu, kao i Marcelo Brozović, dok je Šime Vrsaljko u 86. minuti zamijenio D'Ambrosija.

Juventus je puni plijen uzeo na gostovanju kod Parme, a već u drugoj minuti susreta u strijelce se upisao Mario Mandžukić, koji se najbolje snašao pred domaćim vratima i gurnuo loptu u mrežu za vodstvo Stare dame.

Nakon pola sata igre izjednačio je Gervinho, da bi Mandžukić sjajnim potezom u 58. minuti uposlio Matuidija, koji Juventusu donosi pobjedu 2:1. Mandžukić je odigrao svih 90 minuta za bijelo-crne.