Volej kao "točka na i"

Asistencija Modrića, prekrasan pogodak Bistrovića

01.09.2018.

Po proglašenju najboljim igračem godine, Luka Modrić zaigrao je protiv Leganesa i upisao asistenciju, a Kristijan Bistrović postigao je dojmljivi pogodak za CSKA.

Europski prvak Real Madrid na svom je terenu u subotu nadjačao Leganes 4:1, zahvaljujući pogocima Balea, dva puta Benzeme te naposljetku Ramosa iz kaznenog udarca, dok je jedini pogodak za goste postigao Carrillo, također s bijele točke.

Kapetan Vatrenih Luka Modrić uoči je utakmice navijačima na stadionu Santiago Bernabeu predstavljen s osvojenim nagradama za Uefinog igrača godine i najboljeg veznog igrača, što je popraćeno ovacijama, a zaigrao je u početnoj postavi te je u 61. minuti asistirao za drugi Benzemin, treći Realov pogodak. Potom je svoje mjestu prepustio Iscu.

U Rusiji je moskovski CSKA kao domaćin svladao Ural 4:0, a nakon hat-tricka Čalova taj je uspjeh u 89. minuti zaključio mladi hrvatski reprezentativac Kristijan Bistrović.

Mrežu je zatresao izvrsnim volejem izvan kaznenog prostora, koji je bio neobranjiv za gostujućeg čuvara mreže. Bistrović je igrao od početka do kraja utakmice, zajedno s Nikolom Vlašićem.