Peto kolo Bundeslige

Rebić strijelac, Kramarić asistent

26.09.2018.

Ante Rebić postigao je u srijedu jedini pogodak svog Eintrachta kod Borussije (M), dok je Andrej Kramarić upisao asistenciju za Hoffenheim kod Hannovera.

Borussia iz Mönchengladbacha svladala je u petom kolu njemačkog prvenstva Eintracht iz Frankfurta 3:1, zahvaljujući pogocima Plea, Hazarda i Elvedija, pri čemu je jedini strijelac gostiju bio hrvatski napadač Ante Rebić, koji je u 73. minuti kaznio pogrešku domaće obrane.

Rebić je u igru ušao u 62. minuti umjesto Müllera, a njegov je pogodak Eintrachtu donio privremeno smanjenje rezultata na 2:1.

Hoffenheim je pak s istih 3:1 pobijedio domaći Hannover, a u listu strijelaca upisali su se Brenet, Kaderabek i Belfodil. Jedini je za Hannover bio precizan Fullkrug s bijele točke.

Andrej Kramarić zamijenio je u 65. minuti Bittencourta, da bi u sudačkoj nadoknadi asistirao Belfodilu za treći pogodak svoje momčadi.