Chelsea remizirao s Liverpoolom

Sjajna asistencija Kovačića, Kramarić precizan s 11 metara

29.09.2018.

U derbiju engleskog Premiershipa jednu je od ključnih uloga odigrao Mateo Kovačić, a Andrej Kramarić ublažio je domaći poraz Hoffenheima.

Chelsea i Liverpool zadržali su svoje nizove bez poraza odigravši na Stamford Bridgeu 1:1 u sklopu sedmog kola engleskog prvenstva, a Mateo Kovačić zaigrao je u početnoj postavi domaćina.

Nakon 25 minuta igre, hrvatski je veznjak odličnom loptom iz sredine proigrao Hazarda, koji precizno gađa donji kut za vodstvo Chelseaja.

Liverpool je izjednačio u 89. minuti preko Sturridgea, a Kovačića je u 81. minuti zamijenio Barkley. Dejan Lovren, koji se uspješno oporavlja od ozljede, nije kandidirao za sastav Liverpoola.

U šestom kolu Bundeslige Hoffenheim je pred svojim navijačima poražen od RB Leipziga (1:2), a oba pogotka za goste postigao je Poulsen.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Andrej Kramarić pogađa iz kaznenog udarca te postavlja konačni rezultat, nakon što je odigrao cijeli susret.