Pogodak i asistencija protiv Hannovera

Odličan nastup Rebića u visokoj pobjedi Eintrachta

01.10.2018.

Reprezentativni napadač Ante Rebić ponovno se upisao u listu bundesligaških strijelaca, a protiv Hannovera ubilježio je i jednu asistenciju.

U sklopu šestog kola njemačkog nogometnog prvenstva, Eintracht je pred svojim navijačia pobijedio Hannover 4:1, a Ante Rebić dao je vrijedan doprinos uspjehu momčadi iz Frankfurta.

N'Dicka je doveo Eintracht do vodstva u 36. minuti, a u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Rebić je okrenuo oko svog čuvara, izašao sam ispred suparničkog vratara i mirno zatresao mrežu za 2:0.

U 59. minuti utakmice Rebić je nesebično poslužio De Guzmana za treći pogodak Eintrachta, a u 82. minuti zamijenio ga je Gaćinović.

U samoj završnici Muslija i Jović ispisali su na semaforu konačni rezultat, a Josip Elez ostao je među Hannoverovim pričuvama. Eintracht na tablici drži 11. poziciju, a Hannover je posljednji - bez pobjede, sa samo dva boda.