Real Madrid poražen u Moskvi

CSKA svladao europskog prvaka pogotkom Nikole Vlašića

02.10.2018.

Nikola Vlašić u utorak je postigao pogodak vrijedan pobjede nad braniteljem naslova u Ligi prvaka, Modrićevim Real Madridom.

U sklopu drugog kola Skupine G Lige prvaka moskovski je CSKA dočekao aktualne europske prvake, momčad Real Madrida, i pobijedio s minimalnih 1:0.

Trenutak odluke zbio se već u drugoj minuti, kada je mladi hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić iskoristio pogrešku gostujuće obrane i s 12 metara precizno pogodio Navasovu mrežu.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu za CSKA, a kapetan Vatrenih Luka Modrić u igru je ušao u 58. minuti, umjesto Casemira. Kristijan Bistrović zbog ozljede nije bio u sastavu Moskovljana.

CSKA vodi na tablici s četiri osvojena boda, a slijede Real Madrid i Roma s po tri. Posljednja je Viktoria iz Plzena s jednim bodom, a u trećem kolu ruski predstavnik odlazi na gostovanje u Rim.