Pogodak i dva žuta kartona

Rebić strijelac treće kolo zaredom, Mandžukić i Ćorluka asistenti

07.10.2018.

Ante Rebić i ovog je vikenda pronašao put do suparničke mreže, Mario Mandžukić pripremio je pogodak Cristianu Ronaldu, a Vedran Ćorluka asistirao za pobjedu Lokomotiva u gradskom derbiju s CSKA Moskvom.

Eintracht je u sedmom kolu Bundeslige pobijedio na gostovanju kod Hoffenheima 2:1, a vodeći je pogodak za momčad iz Frankfurta - sjajno prebacivši istrčalog vratara - postigao reprezentativni napadač Ante Rebić u 40. minuti utakmice.

Na samom početku drugog dijela Jović je povisio na 2:0, a u 64. minuti Rebić je dobio drugi žuti, isključujući karton. S igračem više, Hoffenheim je ublažio poraz pogotkom desetak minuta prije kraja, koji je postigao Nelson.

Andrej Kramarić ostao je među pričuvama domaće momčadi, a Eintracht se domogao sedmog mjesta na prvenstvenoj tablici. Rebić se u strijelce upisao i treće uzastopno kolo, nakon što je precizan bio i protiv Borussije (M) i Hannovera.

Juventus je u osmom kolu Serie A ubilježio i osmu pobjedu, 2:0 kod Udinesea, a asistent za drugi pogodak bio je Mario Mandžukić. U 37. minuti dodao je Cristianu Ronaldu, a prvi je pogodak bio postigao Betancur.

Mandžukić je igrao od početka do kraja utakmice, a Andrija Balić nije kandidirao za sastav Udinesea zbog ozljede.

Moskovski Lokomotiv pobijedio je u susretu10. kola ruskog prvenstva gradske rivale CSKA pogotkom Höwedesa u 88. minuti, na efektnu asistenciju Vedrana Ćorluke petom.

Ćorluka je odradio svih 90 minuta, isto kao i Nikola Vlašić za CSKA, dok Kristijan Bistrović nije nastupio zbog ozljede.