Slavlje kod SPAL-a

Vrsaljko i Perišić asistirali Icardiju za pobjedu Intera

07.10.2018.

U posljednjoj utakmici osmog kola talijanskog prvenstva SPAL je ugostio Inter, a crno-plavi su uzeli sva tri boda.

Inter je na gostovanju kod SPAL-a slavio rezultatom 2:1, a u početnoj postavi sastava iz Milana bili su Ivan Perišić i Šime Vrsaljko, dok Marcelo Brozović nije nastupio.

Gosti su poveli u 14. minuti, kada je Vrsaljko ubacio za Icardija, koji trese mrežu domaćina, a samo četiri minute poslije SPAL je propustio veliku priliku za izjednačenje - Antenucci nije realizirao kazneni udarac.

Na 1:1 ipak je poravnao Paloschi u 72. minuti, ali već u 78. minuti Perišić je proigrao Icardija za konačnih 2:1 i puni plijen Intera.

Vrsaljko i Perišić odradili su svih 90 minuta, a u sastavu SPAL-a nije bilo Lorenca Šimića. Inter je treći u poretku Serie A, iza Mandžukićevog Juventusa i Rogovog Napolija.