Pogodak SPAL-u

Mandžukić kapetan Juventusa, stavio "točku na i"

24.11.2018.

Mario Mandžukić ove je subote po prvi puta ponio kapetansku vrpcu Juventusa te svoj nastup okrunio pogotkom.

Talijanski prvak Juventus dočekao je u 13. kolu Serie A momčad SPAL-a te pobijedio 2:0, a jedna od ključnih uloga ponovno je pripala hrvatskom napadaču Mariju Mandžukiću.

Mandžukić je po prvi puta poveo Staru damu kao kapetan momčadi, a nakon što je Ronaldo u 29. minuti postigao prvi pogodak, bivši Vatreni potpisao je posljednji, drugi.

Igrala se 60. minuta kada je Mandžukić prvi reagirao na odbijenu loptu i poslao je u mrežu. Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juventus, a Lorenco Šimić ostao je na gostujućoj klupi za pričuve.

Na tablici talijanskog prvenstva Juventus vodi s devet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Intera, čije boje brane Ivan Perišić, Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko, te trećeplasiranog Rogovog Napolija.