Dva nova pogotka

Ivan Santini vodeći strijelac belgijske lige

25.11.2018.

Hrvatski napadač Ivan Santini - trenutačno prvi strijelac lige - dva je puta zatresao mrežu St. Truidena, no Anderlecht je ostao praznih ruku.

U sklopu 16. kola belgijskog prvenstva sastali su se St. Truiden i Anderlecht, a domaćinu su zahvaljujući pobjedi 4:2 ostala sva tri boda.

St. Truiden je poveo preko Bezusa nakon osam minuta igre, a potom je Ivan Santini režirao preokret za goste. U 38. minuti postigao je pogodak za izjednačenje, da bi u 52. minuti realizirao kazneni udarac za vodstvo 2:1.

No, Tomiyasu, Kamada i Boli potom pogađaju za nove promjene na semaforu i Anderlecht je morao priznati četvrti ovosezonski poraz.

Santini i Antonio Milić odigrali su cijeli susret za goste, a hrvatski je napadač s ukupno 11 prvenstvenih pogodaka vodeći topnik elitnog razreda belgijskog nogometa.