Uspjeh kod Volosa

Livaja donio pobjedu AEK-u u Grčkom kupu

21.12.2018.

Hrvatski napadač Marko Livaja svojim je pogocima u drugom poluvremenu osigurao uspjeh atenskog AEK-a na gostovanju kod Volosa.

Volos i AEK sastali su se u trećem kolu Skupine 2 Grčkog kupa, a gosti iz Atene pobijedili su 3:1 te tako zadržali maksimalni učinak u tom natjecanju.

Moran je doveo AEK u vodstvo nakon samo četiri minute igre, a već u šestoj minuti poravnao je Pispas.

U 59. i 71. minuti precizan je bio Marko Livaja, nakon što je sam izašao ispred suparničkog vratara te potom dobro reagirao s ruba peterca, te postavio konačni rezultat.

Livaja je zaigrao u početnoj postavi svoje momčadi, a AEK je u sljedeći krug natjecanja prošao kao prvoplasirana momčad skupine, zajedno s drugoplasiranom Lamijom.