Visoka pobjeda AEK-a

Marko Livaja dvostruki strijelac u Grčkom kupu

24.01.2019.

Hrvatski napadač Marko Livaja s dva je pogotka potvrdio prolazak atenskog AEK-a u četvrtfinale Grčkog kupa.

Nakon 1:1 u prvoj utakmici osmine finala Grčkog kupa, AEK je u uzvratio pobijedio drugoligaša Chaniju Kissamikos 5:0 te osigurao prolaz u daljnje natjecanje.

Za prva su se tri pogotka pobrinuli Galo, Krstičić i Mantalos, a po svom ulasku u igru u 58. minuti posao je dovršio Marko Livaja.

Precizan je bio u 78. minuti, udarcem iz daljine nakon kratko izvedenog slobodnog udarca, te u 82. minuti, kada je prvo pogodio prečku, a potom odbijenu loptu smjestio u mrežu.

U porazu AEL Larisse kod Asterasa (5:3) jedan je pogodak za goste postigao Nikola Žižić, ujedno i strijelac autogola za vodstvo domaćina.