Andrijašević asistent u debiju za Beveren

Kramarić dvostruki strijelac, sjajan pogodak Rebića

26.01.2019.

Andrej Kramarić u subotu je postigao dva nova bundesligaška pogotka, Ante Rebić jedan, a Franko Andrijašević upisao je asistenciju u debiju za novi klub.

Hoffenheim je na gostovanju kod Freiburga pobijedio 4:2, a dva je pogotka ubilježio napadač Vatrenih Andrej Kramarić, koji je odradio cijeli susret.

Joelinton je doveo Hoffenheim u vodstvo, izjednačio je Holler, a Kramarić je svoj prvi pogodak postigao u 59. minuti iz kaznenog udarca, za 2:1. Precizan je potom bio i u 72. minuti, zaključivši akciju svoje momčadi za 3:1.

Niederlechner i Demirbay ispisali su na semaforu konačni rezultat, a Hoffenheim drži šesto mjesto na bundesligaškoj tablici.

Eintracht je gostovao kod Werdera u Bremenu te osvojio bod odigravši 2:2, a prednost domaćinu osigurao je Eggestein u 27. minuti. Osam minuta poslije reprezentativac Ante Rebić postiže još jedan lijepi prvenstveni pogodak, udarcem s ruba kaznenog prostora u suprotne rašlje.

U drugom su poluvremenu precizni bili još Harnik s jedne te Haller s druge strane, a Rebić je igrao od početka do kraja dvoboja. Eintracht se nalazi na četvrtom mjestu poretka, bodovno poravnat s RB Leipzigom.

Franko Andrijašević otišao je na posudbu iz Genta u Beveren do kraja sezone, a u svom prvom nastupu za novi klub upisao je asistenciju, uposlivši strijelca vodećeg pogotka Ampomaha u 15. minuti. Utakmica Charleroija i Beverena naposljetku je završila 2:2, Andrijašević je odigrao svih 90 minuta, a Karlo Lulić u igru je za Beveren ušao u 70. minuti.