Real slavio kod Espanyola

Santini donio pobjedu Anderlechtu, Modrić asistent

27.01.2019.

Ivan Santini u nedjelju je osigurao sva tri boda svom Anderlechtu protiv Eupena, dok je Luka Modrić ubilježio asistenciju u pobjedi Real Madrida kod Espanyola.

Anderlecht je u sklopu 23. kola belgijskog prvenstva dočekao Eupen, a gosti su poveli nakon pola sata igre zahvaljujući pogotku Falla.

Početkom drugog poluvremena poravnao je Verschaeren, a preokret Anderlechta za pobjedu 2:1 dovršio je Ivan Santini glavom u 65. minuti.

Santini je odigrao cijelu utakmicu, a Antonio Milić ostao je među Anderlechtovim pričuvama.

U Španjolskoj je odigrano 21. kolo, a Real Madrid donio je sva tri boda s gostovanja kod Espanyola. Već u četvrtoj minuti Benzema je precizan nakon što domaći vratar obranio udarac Luke Modrića, a hrvatski je kapetan asistirao Ramosu u 15. minuti za 2:0, centaršutem s desne strane terena.

Kraljevski je klub naposljetku slavio 4:2, uz još jedan pogodak Benzeme te jedan Balea, a za Espanyol su pogađali Baptistao i Rosales. Real Madrid igrao je od 72. minute bez isključenog Varanea, a Modrića je četiri minute poslije zamijenio Marcelo.